SPEKTAKL WOJNA W NIEBIE

Marszałek Województwa Małopolskiego oraz Dyrektor Teatru im. St. I. Witkiewicza zapraszają na spektakl WOJNA W NIEBIE w reżyserii Dominiki Feiglewicz, który odbędzie się 2 marca 2019 roku o godzinie 18.00 w Teatrze im. St. I. Witkiewicza Witkacego w Zakopanem. Spektakl ten, tworzony przez osoby głuche, niedosłyszące i słyszące, łamie bariery komunikacyjne i zwraca uwagę na możliwość wykorzystania w teatrze różnorodnych środków artystycznego wyrazu. 

Zacierając granicę dzielącą dwa światy, pokazuje, że język sztuki może być uniwersalny.  Po przedstawieniu odbędzie się spotkanie z twórcami.


Projekt jest finansowany z budżetu województwa małopolskiego. Koordynatorem projektu jest Małopolski Instytut Kultury w Krakowie.
Kultura wrażliwato projekt, którego celem jest stopniowa zmiana małopolskich instytucji kultury w miejsca otwarte i przyjazne dla osób z niepełnosprawnościami. Został zainicjowany w 2016 roku przez samorząd województwa małopolskiego i obejmuje szkolenia, spotkania, wymianę doświadczeń, dostosowanie oferty kulturalnej do potrzeb osób z niepełnosprawnościami oraz zmiany infrastrukturalne, a także prezentuje sztukę tworzoną przez osoby z niepełnosprawnościami. Więcej informacji o projekcie oraz spektaklu Wojna w niebie znajdziecie Państwo na stronie www.kulturawrazliwa.pl


Bilety w cenie 1 zł można kupić on-line: witkacy-bilety.interticket.pl, zamówić esemesem: tel. 698099467 lub mailowo: sekretariat@witkacy.pl.   

Zakopane noclegi z wyżywieniem zaprasza